
AENO AI ProDryer HD5G
500,00KM
Besplatna dostava
PHILIPS aparat za espresso kafu PSA3228/01 Barista Brew, poluautomatski
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Philips |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| EAN Kod | 8720389032851 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Tip Aparata Za Kafu | Semi Automatic Machine |
| Tip Kontrole | Function Buttons |
| Tip Uređaja | Coffee Machine |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


