Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV 164 cm 65" Pixel Precise Ultra HD Titan SMART OS
1 / 3
Šifra: 65PUS7810/12Kategorija: Televizori
Philips 65PUS7810/12 4K QLED TV, 164 cm (65”), Pixel Precise Ultra HD, Titan SMART OS, Dolby Atmos sound. HDR10+
1.105,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 4 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 15. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
BrendPhilips
Garancija24 Mjeseci
Bruto Težina Kutije (kg)1 kg
Bruto Težina Pakovanja (kg)1 kg
Dužina Pakovanja (mm)1 mm
EAN Kod8718863046227
Komada U Pakovanju1
Širina Pakovanja (mm)1 mm
Trajanje Garancije (Mjeseci)24 month(s)
Visina Pakovanja (mm)1 mm