
TV SAMSUNG LED 32" H5002F
335,00KM
Brza dostava
Philips 65OLED770/12 4K OLED AMBILIGHT TV, 120 Hz, Procesor P5 AI Perfect, 164 cm (65''), Dolby Vision and Dolby Atmos
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Petak, 3. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Philips |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Interna Memorija | 8 Gb |
| Rezolucija | 4k 2160p |
| Analogni Video Format |
|
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| CI/PCMCIA | 1 |
| Dubina (mm) | 248 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| EAN Kod | 8718863046845 |
| Energetska Oznaka | F |
| Format Zvučnika | Integrated |
| HDMI | 4 (HDMI (Type A)) |
| Instalirani Operativni Sistem | Titan OS |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 300mm |
| Izlazna Snaga | 20 W |
| Izlazna Snaga Po Kanalu | 10 W |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | Yes |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Wallmount |
| Način Audio Izlaza | 2 Channels |
| Nazivna Težina | 23.22 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Odnos Strana Slike | 16:9 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 120 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 65" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za Glasovnog Asistenta |
|
| Podržani Standardi Monitora | VESA FDMI |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.3 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Satelitski Konektor | 1 |
| Širina (mm) | 1449 mm |
| Širina Navoja | 0.3747 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Standard Digitalne Televizije |
|
| Tehnologija Ekrana | TFT Active Matrix |
| Težina | 23.515 kg |
| Tip Ekrana | OLED |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Skladišta | Flash Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| TV Funkcije | Teletext, Light Sensor, Game Mode, Ambilight 3 sided, HLG (Hybrid Log Gamma), P5 Perfect Picture Engine, HDR10+, HGIG Mode, Micro Dimming Perfect |
| TV Tjuner | Yes |
| Uključen Kabel | Power Cord |
| Uključena Oprema | Remote Control, Stand, 2 AAA Batteries, Quick Start Guide, Safety Sheet |
| USB | 2 (USB Type A) |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 65" |
| Visina (mm) | 852 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Wi Fi | IEEE 802.11ac Wi Fi 5 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




