
MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8G Ventus 2X OC Plus GDDR7 128bit Gaming Graphics
1.215,00KM
Besplatna dostava
MSI Video Card Nvidia GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC (12GB GDDR7/192bit, PCI-E Gen5, 3x DP 2.1, 1x HDMI 2.1, 1x 16-pin Power Connector, Retail)
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Msi |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Grafička | Nvidia Geforce Rtx 50 Series |
| Rezolucija | 8k |
| 2D/3D Funkcije |
|
| Boost Brzina GPU Jezgre | 2542 MHz |
| Broj DisplayPort Priključaka | 3 |
| Broj GPU Jedinica | 1 |
| Broj HDMI Priključaka | 1 |
| Broj Ray Tracing Jezgri | 48 |
| Broj Render Output Jedinica (ROP) | 80 |
| Broj Stream Procesora | 6144 |
| Broj Tensor Jezgri | 192 |
| Broj Texture Mapping Jedinica | 192 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.2 kg |
| Brzina Video Memorije | 28 Gbps |
| Dubina (mm) | 236 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 311 mm |
| EAN Kod | 4711377308229 |
| Fill Rate (Pikseli) | 240.9 GP/s |
| Fill Rate (Teksture) | 481.9 GT/s |
| Kapacitet Video Memorije | 12 GB |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Broj Monitora | 4 |
| Naziv GPU Jezgre | GB205 300 |
| Nazivna Težina | 774 g |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.2 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za API |
|
| Potrebna Izlazna Snaga PSU | 650 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 250 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Propusnost Memorije | 672 GB/s |
| Propusnost Memorijskog Busa | 192 bit |
| Širina (mm) | 126 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 236 mm |
| Spoljašnje Napajanje | 16 pin |
| Tip HDMI Konektora | HDMI (Type A) |
| Tip Memorije | GDDR7 |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Sistema Hlađenja | TORX 5.0 Fan |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključen Softver | MSI Afterburner |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 50 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 85 mm |
| Zahtijeva Standard Ekspanzionog Slota | PCI Express 5.0 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




