
MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8G Ventus 2X OC Plus GDDR7 128bit Gaming Graphics
1.215,00KM
Besplatna dostava
MSI GeForce RTX 3050 Ventus 2X E 6G OC Gaming Graphics Card 6GB GDDR6, 1492 MHz, PCI Express Gen 4, 96-bit, 1x DP (v1.4a), 2X HDMI 2.1 (Supports 4K)
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 28. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Msi |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Grafička | Nvidia Geforce Rtx 30 Series |
| Rezolucija | 8k |
| 2D/3D Funkcije |
|
| Boost Brzina GPU Jezgre | 1492 MHz |
| Broj DisplayPort Priključaka | 1 |
| Broj GPU Jedinica | 1 |
| Broj HDMI Priključaka | 2 |
| Broj Ray Tracing Jezgri | 20 |
| Broj Render Output Jedinica (ROP) | 32 |
| Broj Stream Procesora | 2304 |
| Broj Tensor Jezgri | 80 |
| Broj Texture Mapping Jedinica | 80 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1 kg |
| Brzina Video Memorije | 14 Gbps |
| Dubina (mm) | 189 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 300 mm |
| Kapacitet Video Memorije | 6 GB |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Broj Monitora | 3 |
| Naziv GPU Jezgre | GA106 150 KA A1 |
| Nazivna Težina | 404 g |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za API |
|
| Potrebna Izlazna Snaga PSU | 300 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 70 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Propusnost Memorijskog Busa | 96 bit |
| Širina (mm) | 109 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 300 mm |
| Tip HDMI Konektora | HDMI (Type A) |
| Tip Memorije | GDDR6 SDRAM |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Sistema Hlađenja | VGA Cooler |
| Tip Video Memorije | Video Controller Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključen Softver |
|
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 42 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| Zahtijeva Standard Ekspanzionog Slota | PCI Express 4.0 x8 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




