Nema slike
Monitor HP 24 S5 Pro FHD 524pu, 9D9V7AA#ABB
Šifra: 9D9V7AA#ABBKategorija: Monitori
Rezolucija:FULL HD 1080P
Velicina Ekrana:24"
HP 524pu Series 5 Pro je 23,8″ FHD IPS monitor s 100 Hz, USB-C napajanjem do 100 W, HDMI, DisplayPort, RJ-45 i ergonomskim postoljem – idealan za produktivan rad i uredski setup.
545,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 1 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Hp |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja | Crna |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 1500 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 100 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 24" |
| Panel | IPS |
| Postolje | Pivot, tilt, swivel, podesivo po visini |
| Priključci | HDMI, DP, USB Type C, RJ 45 |
| Svjetlina | 350 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 5 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 100 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...




