1 / 5
Monitor Dell Pro 27 Plus P2725DE 2560x1440 QHD 100Hz IPS Antiglare 16:9 1500:1 350 cd/m2
Šifra: P2725DE-56Kategorija: Monitori
Monitor Dell Pro 27 Plus P2725DE, 2560×1440, QHD, 100Hz, IPS Antiglare, 16:9, 1500:1, 350 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, 2xDP, HDMI, 2xUSB-C, 3xUSB-A, RJ-45, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust, 3Yr
725,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 7 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 620 mm |
| EAN Kod | - |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 360 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 280 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...









