1 / 4
Monitor Alienware 34 Gaming AW3425DWM Curved 3440x1440 WQHD 180Hz VA Antiglare 21:9 3000:1 400 cd/m2
Šifra: AW3425DWM-56Kategorija: Monitori
Monitor Alienware 34 Gaming AW3425DWM Curved, 3440×1440, WQHD, 180Hz, VA Antiglare, 21:9, 3000:1, 400 cd/m2, AMD FreeSync+ VESA, 4ms/2ms/1ms, 178/178, DP, 2xHDMI, 2xUSB-A, USB-B, Tilt, Pivot, Height Adjust, 3Y
945,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Dell |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 14.02 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 14.02 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1000 mm |
| EAN Kod | 5397184962732 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 600 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 200 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...








