
AOC Monitor LED AG276QZD2 AGON PRO 26.7" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz 0.03ms 250 cd/m2
1.370,00KM
Besplatna dostava
Monitor Alienware 34 Gaming AW3425DW Curved, 3440×1440, WQHD, 240Hz, QD-OLED Anti-Glare, 21:9, 1500000:1, 250/1000 cd/m2,AMD FreeSync+ VESA, 0.03ms, 178/178, DP, 2x HDMI, USB-A, USB-B, USB-C, Tilt, Swivel, Height, Slant, 3Y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Alienware |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 14.02 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 14.02 kg |
| Dinamički Kontrastni Odnos | 1 500 000 : 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Dubina (mm) | 232 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1050 mm |
| Ergonomske Karakteristike | Tilt, Height Adjustable, Swivel, Slant |
| Gamut | DCI P3 99.3% |
| Gustina Piksela | 110 ppi |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Horizontalna Frekvencija Skeniranja | 389 kHz |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 5000 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 60 °C |
| Maks. Vertikalna Frekvencija Skeniranja | 240 Hz |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 90 % |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 190 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 80 % |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
| Maksimalna Ulazna Struja | 2 A |
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Horizontalna Frekvencija | 27 kHz |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 48 Hz |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Mogućnosti Ekrana | Flicker Free Technology, UWQHD, NVIDIA G SYNC, AMD FreeSync Premium Pro, ComfortView Plus, VRR Technology, DisplayHDR True Black 400, Quantum Dots Technology, 1000 Nits Peak Brightness, VESA AdaptiveS |
| Mogućnosti Montaže | Desktop/Wallmount |
| Nazivna Težina | 5.09 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 9.51 kg |
| Obrada Ekrana | Anti Reflection |
| Odnos Strana Slike | 21:9 |
| Osvjetljenje Slike | 250 cd/m^2 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 240 Hz |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podrška Za Boje | 1.07B |
| Podržani Standardi Monitora | VESA FDMI |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.5 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 31 W |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pregled Više Kanala | Picture By Picture (PBP), Picture In Picture (PIP) |
| Radijus Zakrivljenosti | 1800R |
| Sigurnosne Funkcije | Security Lock Slot |
| Širina (mm) | 814.15 mm |
| Širina Navoja | 0.2315 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 450 mm |
| Težina | 8.14 kg |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | OLED |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Tip Navoja | Pixel Pitch |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Uključen Kabel | Power Cable, HDMI Cable, DisplayPort Cable, USB Type B to Type A Cable |
| Uključena Oprema | Documentation, Stand Riser, Stand Base, Microfiber Cloth |
| USB | 2 (USB Type A); 1 (USB Type B); 1 (USB Type C) |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 34.2" |
| Visina (mm) | 555.08 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 160 mm |
| Vrijeme Odziva | 0.03 ms |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


