Nema slike
Monitor 32 MSI MAG 32CQ6F WQHD 180Hz zaklrivljeni
Šifra: 9S6-3DC91M-001Kategorija: Monitori
Rezolucija:2K 1440P
Velicina Ekrana:32"
Monitor 31,5¨ MSI / MAG 32CQ6F | MSI Gaming Monitor / Curve 1500R / 31.5” (80.01 cm) / 2560 x 1440 (WQHD) / 16:9 / 0.2724(H) x 0.2724(V) / RT; 0.5ms ; Refresh Rate ; 180 Hz/ HDR 400 / DC 1.07B / Anti-glare / 2x HDMI, DisplayPort
559,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 2 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Msi |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Boja | Crna |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 100000000 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 180 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 32" |
| Panel | VA |
| Postolje | Pivot, tilt, swivel, podesivo po visini |
| Priključci | HDMI x2, DP |
| Svjetlina | 400 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 0.5 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 100 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...