
AOC Monitor LED AG276QZD2 AGON PRO 26.7" 2560x1440 QD-OLED Adaptive Sync 240Hz 0.03ms 250 cd/m2
1.370,00KM
Besplatna dostava
Monitor 32 AS PA328QV 2K Pivot HAS HDMI x2 DP, 32, 16:9, Panel IPS, 2560×1440, 400 cd/m2, 1000:1, 178 °, 178°, 5 ms, DP, HDMI x2, USB 3.2 x4, Zvučnici da, Ravni, Postolje pivot, swivel, titl, Postolje podesivo po visini, 75 Hz
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 30. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Asus |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 1000 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 75 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 32" |
| Panel | IPS |
| Postolje | Pivot, tilt, swivel, podesivo po visini |
| Priključci | HDMI x2, DP, USB 3.2 x4 |
| Svjetlina | 400 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 5 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 100 mm |
| Zvučnici | Da |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


