Nema slike
Monitor 27 MSI PRO MP273A FHD IPS 100Hz, Business
Šifra: 9S6-3PB4CH-207/9S6-3PB4CH-242Kategorija: Monitori
Rezolucija:FULL HD 1080P
Velicina Ekrana:27"
PRO MP273A, 27, 16:9, Panel IPS, 1920×1080, 300 cd/m2, Kontrast 1.000:1, 178°,178°, 1, ms, 3,5 mm Audio Jack, D-Sub, DP, HDMI, Zvučnici da, Ravni, Boja Crna, Postolje tilt, Frekvencija osvježavanja 100Hz
230,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 3 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Msi |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja | Crna |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 1000 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 100 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 27" |
| Panel | IPS |
| Postolje | Tilt |
| Priključci | D Sub, HDMI, DP, 3,5 mm Audio Jack |
| Svjetlina | 300 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 1 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 75 mm |
| Zvučnici | Da |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...




