Nema slike
Monitor 27 MSI MAG 274F IPS FHD IPS 200Hz
Šifra: 9S6-3CE41H-001/9S6-3CE41H-045Kategorija: Monitori
Rezolucija:FULL HD 1080P
Velicina Ekrana:27"
Monitor 27¨ MSI / MAG 274F / 9S6-3CE41H-001 | MSI Gaming Monitor / Curve Flat / 27” / 1920×1080 FHD / 16:9 /0.3114(H) x0.3114(V) / RT; 0.5ms ; Refresh Rate ; 200 Hz/ HDR Ready / DC 1.07B / Anti-glare / HDMI, DisplayPort / 3y
305,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 3 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Msi |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja | Crna |
| Dodatne Značajke | HDMI kabel |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 1000 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 200 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 27" |
| Panel | IPS |
| Postolje | Tilt |
| Priključci | HDMI, DP, 3,5 mm Audio Jack |
| Svjetlina | 300 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 0.5 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 100 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...