Nema slike
Monitor 16 AS VT169HE Full HD IPS 60Hz, Touch
Šifra: 90LM09V1-B01170Kategorija: Monitori
Rezolucija:FULL HD 1080P
Velicina Ekrana:15.6"
500,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 1 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Asus |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Boja | Crna |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 1000 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 60 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 15.6" |
| Panel | IPS |
| Postolje | Tilt |
| Priključci | HDMI |
| Svjetlina | 220 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 5 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 75 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...




