Nema slike
MON 27 MSI PRO MP275Q 100Hz WQHD IPS
Šifra: 9S6-3PC3CM-026Kategorija: Monitori
Rezolucija:2K 1440P
Velicina Ekrana:27"
PRO MP275Q, 27, 16:9, Panel IPS, 2560×1440, 300 cd/m2, Kontrast 1.300:1, 178°, 178°, 4 ms, DP, HDMI x2, Zvučnici da, Ravni, Postolje tilt, Frekvencija osvježavanja 100Hz
335,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 3 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Msi |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 1300 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 100 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 27" |
| Panel | IPS |
| Postolje | Tilt |
| Priključci | HDMI x2, DP |
| Svjetlina | 300 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 4 |
| Vrsta Ekrana | Ravni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 100 mm |
| Zvučnici | Da |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...




