Nema slike
MON 27 MSI MAG 274CQF VA 180Hz
Šifra: 9S6-3CE31T-007/9S6-3CE31T-020Kategorija: Monitori
Rezolucija:2K 1440P
Velicina Ekrana:27"
MAG 274CQF, 27, 16:9, Panel VA, 2560×1440, 300 cd/m2, Kontrast 5.000:1, 178°, 178°, 0,5 ms, 3,5 mm Audio Jack, DP, HDMI x2, Zakrivljeni, Boja Crna, Postolje tilt, Frekvencija osvježavanja 180Hz
480,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 3 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
Učitavanje...
| Brend | Msi |
| Rezolucija | 2k 1440p |
| Boja | Crna |
| Format Ekrana | 16:9 |
| Kontrast | 5000 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 180 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 27" |
| Panel | VA |
| Postolje | Tilt |
| Priključci | HDMI x2, DP, 3,5 mm Audio Jack |
| Svjetlina | 300 |
| Vidljivi Kut (Hor.) | 178 |
| Vidljivi Kut (Ver.) | 178 |
| Vrijeme Odziva | 0.5 |
| Vrsta Ekrana | Zakrivljeni |
| Zidni Nosač (Nije Uključen) | VESA 100 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...