
Dodatak za joystick za PS4
12,50KM
Brza dostava
MicroPOS NBP-151, I5-12GEN/8 GB RAM DDR4/512 SSD,WIN 11 PROOEM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Micropos |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 10 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| EAN Kod | 1 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 1 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 1 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




