
TP-Link Deco BE252-pack BE3600 Whole Home Mesh Wi-Fi 7 System 688 Mbps at 2.4 GHz
525,00KM
Besplatna dostava
Mercusys Halo H37BE (2-PACK) BE6500 Whole Home Mesh Wi-Fi 7 System, 688 Mbps at 2.4 GHz + 5760 Mbps at 5 GHz, Internal Antennas, 2x 2.5 Gbps Port (WAN/LAN auto-sensing), 1x Gigabit Port (WAN/LAN auto-sensing), MLO, 4096-QAM, OFDMA, EHT160 on 5GHz
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Mercusys |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.2 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 227 mm |
| EAN Kod | 6957939002107 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 182 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 163 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


