Nema slike
Anti Scratch Screen Protector For Nintendo Switch
10,50KM
Brza dostava
LORGAR TRIX-510, Gaming controller, Black, BT5.0 Controller with built-in 600mah battery, 1M Type-C charging cable ,6 axis motion sensor support nintendo switch ,android,PC, IOS13, PS3, normal size dongle,black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lorgar |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Dugmadi | 16 |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 24 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 40 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 384 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 640 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 11.95 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.56 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x990x1206 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x990x1910 mm |
| Dužina (mm) | 60.5 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 445 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 136.7 mm |
| EAN Kod | 5291485008864 |
| Funkcija Dugmeta | Preset |
| Karakteristike | LED Backlight |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Gamepad Lorgar TRIX 510 Android/Nintendo/PC/PS3 Wireless Black (LRG GP510) |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Marketinški Naziv Modela | Trix 510 |
| Nadređeni Proizvodi | Sony Playstation 3\PC\Smartphone\Nintendo Switch |
| Nazivna Težina | 0.2 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.56 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.23 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 20 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 152 mm |
| Širina Kutije (mm) | 385 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 84.2 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tehnologija Uređaja Za Pokazivanje | Mechanical |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Power Porta | USB C |
| Tip Uređaja | Gamepad |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 600 mAh |
| Ugrađeni Uređaji | Motion Sensor |
| Uključen Kabel | USB Type C Cable |
| Visina (mm) | 102 mm |
| Visina Kutije (mm) | 300 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 185.2 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


