
Dodatak za joystick za PS4
12,50KM
Brza dostava
LORGAR RX1FM, Sim Racing Floor Mat Advanced, Stitched edge, 1,700X700X3 mm, Black/purple
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lorgar |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 16.04 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.4 kg |
| Dubina (mm) | 1700 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 210 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 93 mm |
| EAN Kod | 5291485020262 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Naziv Dodatka Novi | RX1FM, Sim Racing Floor Mat Advanced, Stitched edge |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.4 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 2.2 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 6 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 3 mm |
| Širina Kutije (mm) | 305 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 93 mm |
| Spoljašnja Boja | Black/Purple |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina (mm) | 700 mm |
| Visina Kutije (mm) | 725 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 705 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




