
HyperX Pulsefire Mouse Pad XLCloth
77,50KM
Brza dostava
LORGAR MPA14XL, non-waterproof polyester fabric, with stitched edge.
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lorgar |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 12.24 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.952 kg |
| Dubina (mm) | 900 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 440 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 417 mm |
| EAN Kod | 5291485019761 |
| Funkcija Uređaja | Mouse Pad |
| Ivica | Double Stitched |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji | Mouse |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Naziv Dodatka Novi | MPA14XL, non Waterproof polyester fabric, with stitched edge |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.702 kg |
| Osnovna Boja | White |
| Pakovanja U Kutiji | 12 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 3 mm |
| Širina Kutije (mm) | 385 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 90 mm |
| Spoljašnja Boja | White/Black |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina (mm) | 400 mm |
| Visina Kutije (mm) | 290 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 90 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
