
Anker Soundcore Headphones Liberty 5 Black
149,00KM
Brza dostava
LORGAR Kaya 460, USB Gaming headset with microphone, CM108B, RGB backlight, Plug&Play, USB-A connection cable 2m, fabric ear pads, size: 192*184.7*88mm, 0.329kg, black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 1. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lorgar |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Akustični Dizajn | Closed |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 30 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 48 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 360 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 576 |
| Broj Power Portova | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.65 kg |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1125x920x1375 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1125x920x2115 mm |
| Dubina (mm) | 88 mm |
| Dužina Kabela | 2 m |
| Dužina Kutije (mm) | 465 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 221 mm |
| EAN Kod | 5291485015336 |
| Form Faktor | Full Size (over Ear) |
| Format Mikrofona | Retractable |
| Frekvencijski Odziv | 20Hz 20kHz |
| Impedansa | 32 Ω |
| Karakteristike | RGB Lighting |
| Karakteristike Mikrofona | Noise Cancelling |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Komercijalni Naziv | Headset Lorgar Kaya 460 USB 2m RGB Black (LRG GHS460) |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Marketinški Naziv Modela | Kaya 460 |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 0.329 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.3 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.35 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Osjetljivost | 125 dB |
| Pakovanja U Kutiji | 12 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Promjer Zvučnika | 40 mm |
| Širina (mm) | 192 mm |
| Širina Kutije (mm) | 395 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 60 mm |
| Sistemske Komponente | 2 Speakers |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| Tehnologija Slušalica | Dynamic |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Tip Montaže | Head Band |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Power Porta | 4 Pin USB (type A) |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključen Softver | Lorgar Platform |
| Uključena Oprema |
|
| Ulazni Napon | DC 5 V |
| Visina (mm) | 184.7 mm |
| Visina Kutije (mm) | 240 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 213 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




