
Dodatak za joystick za PS4
12,50KM
Brza dostava
LORGAR FLEX RAF1, Sim Racing Cockpit Advanced, Foldable, 150x72x113 cm-playing, 38x72x126cm-folded, Black
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lorgar |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 22.15 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 22.15 kg |
| Dubina Stolice | 1500 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 1000 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 1020 mm |
| EAN Kod | 5291485020279 |
| Karakteristike Stolice |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Prikladna Težina | 120 kg |
| Maksimalna Prikladna Visina | 160 cm |
| Materijal Kućišta |
|
| Materijal Okvira | Iron/Aluminum |
| Minimalna Preporučena Visina | 190 cm |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 16.45 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 690 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 690 mm |
| Širina Stolice | 700 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Težina Stolice | 15.6 kg |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Stolice | Cockpit |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 258 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 258 mm |
| Visina Stolice | 1050 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




