
Sony bezicni zvucnik XV500B
599,00KM
Besplatna dostava
LOGITECH Z407 Bluetooth Speaker System 2.1 – GRAPHITE
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Audio Kontrole |
|
| Audio Linijski Ulaz | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.64 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 4 kg |
| Države | EMEA |
| Dužina Kutije (mm) | 427 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 34 mm |
| EAN Kod | 5099206093263 |
| Izlazna Snaga | 80 W |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Način Audio Izlaza | 2.1 Channel Surround |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.4 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 3.5 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 2 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina Kutije (mm) | 347 |
| Širina Pakovanja (mm) | 21 mm |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Sistema | PC Speakers |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| USB | 1 (Micro USB) |
| Visina Kutije (mm) | 284 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 271 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




