
ZVUČNIK MANHATTAN BT SOUND SCIENCE
17,90KM
Brza dostava
LOGITECH Z207 Bluetooth Stereo Speakers – OFF-WHITE
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Audio Interfejs | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Audio Kontrole |
|
| Broj Zvučnika | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.75 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.31 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 522 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 217 mm |
| EAN Kod | 5099206075009 |
| Izlazna Snaga | 7 W |
| Izlazna Snaga Po Kanalu | 1.5 W |
| Izlazna Snaga Subwoofera | 4 W |
| Izvor Napajanja | Power Adapter |
| Karakteristike Zvučnika | Bluetooth |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Način Audio Izlaza | 2.1 Channel Surround |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.21 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Širina Kutije (mm) | 231 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 125.6 mm |
| Sistemske Komponente |
|
| Spoljašnja Boja | White |
| Subwoofer | 1 x 4W, 197mm x 183mm x 130mm; |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Sistema | PC Speakers |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema | User Guide |
| Visina Kutije (mm) | 262 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 244 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




