
ZVUČNIK MANHATTAN Sound Science Bluetooth® Disco
19,00KM
Brza dostava
LOGITECH Z150 Stereo Speakers – SNOW WHITE – 3.5 MM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Linijskih Ulaza | 1 |
| Broj Zvučnika | 2 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.6 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.75 kg |
| Dubina (mm) | 76 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 608 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 200 mm |
| EAN Kod | 5099206048799 |
| Frekvencijski Odziv | 150Hz 20kHz |
| Izlazna Snaga | 6 W |
| Izlazna Snaga Po Kanalu | 3 W |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Materijal Izrade | Plastic |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 0.583 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.603 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 12 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 84 mm |
| Širina Kutije (mm) | 187 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 90 mm |
| Sistemske Komponente | 2 Speakers |
| Spoljašnja Boja | Snow White |
| Tip Sistema | PC Speakers |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina (mm) | 151 mm |
| Visina Kutije (mm) | 338 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 161 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




