
CANYON headset OnRiff 10 ANC Beige
46,00KM
Brza dostava
Over-ear, Žičane, Priključci 3,5mm, Dužina kabla 2m, Headphone frequency 20-20,000 Hz, Impedance 35 ohms, Headphone sensitivity 91.7 dB, Neodymium, Driver unit 5 cm, Driver type Hybrid, Audio channels 7.1 channels, 3.5mm connector, Audio adapter included USB, Material Aluminum, synthetic leather, steel
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Audio Kontrole |
|
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3.9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.86 kg |
| Dubina (mm) | 138 mm |
| Dužina Kabela | 2 m |
| Dužina Kutije (mm) | 443 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 232 mm |
| EAN Kod | 5099206085718 |
| Form Faktor | Full Size (over Ear) |
| Format Mikrofona | Detachable |
| Frekvencijski Odziv | 20Hz 20kHz |
| Frekventni Odziv Mikrofona | 100Hz 10kHz |
| Impedansa | 35 Ω |
| Karakteristike | Noise Cancelling |
| Karakteristike Mikrofona |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 0.32 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.2 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.5 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Osjetljivost | 91.7 dB |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Promjer Zvučnika | 50 mm |
| Radni Način Mikrofona | Mono |
| Širina (mm) | 94 mm |
| Širina Kutije (mm) | 243 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 106.5 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Mikrofona | Electret Bias Condenser |
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Tip Montaže | Head Band |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključen Kabel | Audio Cable |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 195 mm |
| Visina Kutije (mm) | 261 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 242.5 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




