
Tastatura numerička MANHATTN žična
13,50KM
Brza dostava
LOGITECH Slim Solar+ – GRAPHITE – US INT'L – 2.4GHZ/BT – INTNL-973 – UNIV B2C
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | Bluetooth |
| Bluetooth Frekvencija | 2.4GHz |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 3.85 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.94 kg |
| Dubina (mm) | 20.2 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 448 mm |
| EAN Kod | 5099206132207 |
| Form Faktor | Desktop |
| Karakteristike Tastature |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji | PC |
| Kompatibilnost Platforme |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Lokalizacija | US English |
| Nazivna Težina | 0.7 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.7 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Profil | Standard |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | Up to 4 month(s) |
| Širina (mm) | 430.8 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 164 mm |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 142.9 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 31 mm |
| Zahtijeva Periferne Uređaje |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



