
Tastatura HP 405 Multi-Device Wired BackLite (7N7C1AA)
41,50KM
Brza dostava
LOGITECH Pebble 2 Bluetooth Keyboard Combo – TONAL GRAPHITE – US INT'L
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | Bluetooth/RF |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.83 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.661 kg |
| Dubina (mm) | 16 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 369 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 362 mm |
| EAN Kod | 5099206115606 |
| Form Faktor | Compact |
| Interfejs | USB |
| Karakteristike Miša | Scrolling Wheel |
| Karakteristike Tastature |
|
| Količina Uključenih Baterija | 3 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilni Uređaji |
|
| Kompatibilnost Platforme |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Lokalizacija | US English |
| Nazivna Težina | 0.423 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.5288 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA/AAA |
| Potrebna Količina Baterija | 3 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
| Širina (mm) | 279 mm |
| Širina Kutije (mm) | 154 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 36 mm |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tehnologija Uređaja Za Pokazivanje | Optical |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Uređaja Za Pokazivanje | Mouse |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Ugrađeni Uređaji | LED Indicator |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 124 mm |
| Visina Kutije (mm) | 149 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 134 mm |
| Zahtijeva Periferne Uređaje |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



