
Lenovo WL310 Bluetooth Silent Mouse
55,90KM
Brza dostava
LOGITECH MX Master 2S Bluetooth Mouse – GRAPHITE
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | Bluetooth |
| Broj Dugmadi | 7 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.08 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.2483 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 222 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 112 mm |
| EAN Kod | 5099206118089 |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Karakteristike Miša |
|
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Korak DPI Podešavanja | 50 dpi |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. I Min. Rezolucija Kretanja |
|
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1986 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 70 days |
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
| Širina Kutije (mm) | 118 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 54 mm |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tehnologija Uređaja Za Pokazivanje | Laser |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključen Kabel | USB Charging Cable |
| Uključena Oprema | User Guide |
| Visina Kutije (mm) | 168 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 155 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




