
LORGAR MSE90W Magnesium Alloy Wireless Gaming Mouse Elite Black
220,00KM
Brza dostava
LOGITECH MX Anywhere 3S for Mac – SPACE GREY – BT – EMEA28-935
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | Bluetooth/RF |
| Broj Dugmadi | 6 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.68 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.24 kg |
| Dubina (mm) | 34.4 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 116 mm |
| EAN Kod | 5099206111738 |
| Funkcije Tipki/Dugmadi | Back, Forward, Scrolling, DPI cycling button |
| Interfejs | USB Type C |
| Karakteristike Miša |
|
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilnost Platforme |
|
| Korak DPI Podešavanja | 50 dpi |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Vršni Kapacitet Struje | 500 mAh |
| Min/Max Rezolucija Pokreta |
|
| Nazivna Težina | 0.099 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.13 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.01 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 70 days |
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
| Širina (mm) | 65 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 55 mm |
| Spoljašnja Boja | Space Gray |
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključen Kabel | USB Type C Cable |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 100.5 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 160 mm |
| Zahtijeva Operativni Sistem |
|
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




