
LORGAR MSE90W Magnesium Alloy Wireless Gaming Mouse Elite Black
220,00KM
Brza dostava
Bezicni, Bluetooth Low Energy (BLE): 5.1, Bluetooth 10m, Opticki senzor, DPI: 8000, Broj tipki 8, USB wireless receiver, USB cable (Type-C to Type-A), Sensor Technology: Darkfield high precision, Horizontal scroll: Yes, Battery type: Rechargeable 650 mAh, Battery life: 70 days
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.28 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 167 mm |
| EAN Kod | 5099206133082 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 141 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 58 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




