
Logitech Miš M350s Pebble 2 Silent Wireless Graphite
Bezicni, USB, Opticki, Multi-device pairing (up to 3 devices), DPI: 1000, Broj tipki: 3, Domet: 10m, Customizable middle button with Logi Options+ App, Silent clicks with Silent Touch Technology, Customizable button with Logi Options+ App: 1 (scroll wheel with middle click), Customization app: Supported by Logi Options+ App on Windows and macOS, 3 Easy-Switch Bluetooth channels,Connection Type: Bluetooth Low Energy Technology, Connection type support: Compatible with Logi Bolt USB receiver (not included)
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | Bluetooth |
| Broj Dugmadi | 3 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.395 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.127 kg |
| Dubina (mm) | 26.5 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 193 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 76 mm |
| EAN Kod | 5099206110427 |
| Karakteristike Miša |
|
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilnost Platforme |
|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Nazivna Težina | 100 g |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1016 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 18 month(s) |
| Rezolucija Pokreta | 1000 dpi |
| Širina (mm) | 59 mm |
| Širina Kutije (mm) | 127 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 37 mm |
| Spoljašnja Boja | Graphite |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tehnologija Uređaja Za Pokazivanje | Optical |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema | Quick Start Guide |
| Visina (mm) | 107 mm |
| Visina Kutije (mm) | 165 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 118 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!







