
Tastatura i miš MANHATTAN WL BHS LAYOUT
31,50KM
Brza dostava
LOGITECH K400 Plus Wireless Touch Keyboard – BLACK – US INT'L
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bežična Tehnologija | RF |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5.76 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.53 kg |
| Dubina (mm) | 23.5 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 379 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 370 mm |
| EAN Kod | 5099206059429 |
| Interfejs | USB |
| Količina Uključenih Baterija | 2 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Lokalizacija | International English |
| Nazivna Težina | 0.39 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 10 |
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AA |
| Potrebna Količina Baterija | 2 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Raspored Tastature | QWERTY |
| Širina (mm) | 354.3 mm |
| Širina Kutije (mm) | 171 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 31 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Uređaja Za Pokazivanje | TouchPad |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključena Oprema |
|
| Visina (mm) | 139.9 mm |
| Visina Kutije (mm) | 321 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 153 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



