
Anker Soundcore Headphones Liberty 5 Black
149,00KM
Brza dostava
LOGITECH HEADSET – Zone 305 – MIDNIGHT BLACK – 2.4GHZ/BT – EMEA28-935 – BUNDLE, TEAMS
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 1. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.28 kg |
| EAN Kod | 5099206124561 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.2 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




