
LORGAR MSE90W Magnesium Alloy Wireless Gaming Mouse Elite Black
220,00KM
Brza dostava
LOGITECH G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse – BLACK – EER2
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 27. Maj 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Dugmadi | 6 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.912 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.19 kg |
| Dubina (mm) | 37 mm |
| Dužina Kutije (mm) | 195 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 102 mm |
| EAN Kod | 5099206077829 |
| Funkcija Dugmeta | Programmable |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Karakteristike Miša |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Lokacija Uređaja | External |
| Maks. Brzina Kretanja | 120 in/sec |
| Maksimalno Ubrzanje | 20 G |
| Min/Max Rezolucija Pokreta |
|
| Nazivna Težina | 0.127 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.04 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.12 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 65 mm |
| Širina Kutije (mm) | 165 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 46 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina (mm) | 115 mm |
| Visina Kutije (mm) | 118 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 155 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




