Nema slike
Web-kamera LOG C505 HD
129,00KM
Brza dostava
LOGITECH BRIO 4K HD WEBCAM – EMEA
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Logitech |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.667 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.37 kg |
| Digitalni Zoom | 5 x |
| Dužina (mm) | 27 mm |
| Dužina Kabela | 1.5 m |
| Dužina Kutije (mm) | 338 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 136 mm |
| EAN Kod | 5099206068100 |
| Funkcije Web Kamere |
|
| Interfejs | USB 3.0 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maks. Brzina Hvatanja Frejmova | 90 fps (1280x720) |
| Maks. Video Rezolucija | 4096x2160 |
| Mogućnosti Montaže | Monitor |
| Nazivna Težina | 0.063 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.11 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.22 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0.11 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 102 mm |
| Širina Kutije (mm) | 149 |
| Širina Pakovanja (mm) | 80 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Kamere | Web Camera |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Video Konferencijskog Rješenja | Web Camera |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Uključen Kabel | USB 3.0 Cable |
| Uključena Oprema |
|
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type C)) |
| Visina (mm) | 27 mm |
| Visina Kutije (mm) | 153 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 136 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


