
Laptop Asus Zenbook 14 UX3407RA-QD026X 14"FHD+OLED X Elite 12C/12T 32GB DDR5 s1TB Adreno GPU W11p 2Y
3.805,00KM
Besplatna dostava
LENOVO ThinkPad X1 Carbon Gen 13 14” FHD IPS TOUCH, Intel Core Ultra 7 258V, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x USB-A 3.2, 2x USB-C THB 4, HDMI, WiFi 7, BT5.4, BH BL Kyb, 57Wh, Win 11 Pro, Black, 3Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.3 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.3 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 361 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkPad X1 Carbon G13 |
| Serija | ThinkPad |
| Širina Pakovanja (mm) | 255 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 23 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




