
Laptop Asus Zenbook 14 UX3407RA-QD026X 14"FHD+OLED X Elite 12C/12T 32GB DDR5 s1TB Adreno GPU W11p 2Y
3.805,00KM
Besplatna dostava
LENOVO ThinkPad T16 Gen 4 FHD IPS 400nits, Ultra 7 255U, 32GB DDR5 5600, 1TB SSD, WiFi 6E, BT 5.3, FPR, RJ45, 5MP Cam, 2x USB-A, 2x USB-C THB, HDMI, 86Wh, Backlit Kb BH, No Os, 3Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Ponedjeljak, 25. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Grafička | Integrisana |
| RAM Memorija | 32 Gb |
| Interna Memorija | 1 Tb |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Audio Čipset | Realtek ALC3287 |
| Audio Interfejs | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Audio/Video Karakteristike | Support native DisplayPort output over USB‑C |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Boja Ekrana | Color |
| Broj Efficient Jezgri | 8 |
| Broj Performance Jezgri | 2 |
| Broj Power Portova | 1 |
| Broj Štedljivih Jezgri | 2 |
| Broj Threadova | 14 |
| Broj Ugrađenih Baterija | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.7 kg |
| Brzina Memorije | 5600MHz(PC5 44800) |
| CPU Broj Jezgri | 12 |
| CPU Cache Veličina | 12 MB |
| CPU Socket Standard | Socket 2049 |
| Dubina (mm) | 250.8 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 255 mm |
| Format Memorije | SODIMM 262 Pin |
| HDMI 2.1 | 1 (HDMI (Type A)) |
| Instalirani Operativni Sistem | No OS |
| Interna Radna Frekvencija | 2 GHz |
| Karakteristike Kućišta | MIL STD 810H |
| Karakteristike Tastature |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilnost Platforme | PC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | 1 (RJ 45) |
| Lokalizacija Tastature | Bosnian Herzegovinian |
| Maks. Nadmorska Visina Skladištenja | 3048 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 43 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 100 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Maksimalni Instalirani RAM | 64 GB |
| Minimalna Radna Temperatura | 5 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 8 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 5 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Model | ThinkPad T16 Gen 4 |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1.7 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.7 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1.7 kg |
| Obezbjeđuje Standard Ekspanzionog Slota | M.2 |
| Odnos Strana Slike | 16:10 |
| Osnovna Boja | Black |
| Pa Cpu | Intel Core Ultra 7 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 60 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 16" |
| Pakovanja Po Paleti | 1 |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Audio Standardi |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Serija | ThinkPad |
| Šifra Entiteta | All |
| Sigurnosne Funkcije |
|
| Širina (mm) | 359.7 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 120 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Tehnologija Memorije | DDR5 SDRAM |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB 4.0 (type C)) |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Power Porta | USB C |
| Tip Sistema | Notebook |
| Tip Video Memorije | Shared Video Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 86 WHr |
| Turbo Takt | Up to 5.2 GHz |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Ukupan Broj Memorijskih Utorа | 2 |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB Type A) |
| Visina (mm) | 23.65 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 30 mm |
| Web Kamera | 5 Mpixel |
| Wi Fi | IEEE 802.11ax Wi Fi 6E |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




