
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP059W 14"3K OLED 120Hz RAI7-350 8C/16T 16G DDR5 s1TB BACKLIT BLK-AL
3.449,00KM
Besplatna dostava
LENOVO ThinkPad P16s Gen 4 16” FHD IPS, Intel Core Ultra 7 255H, 32GB DDR5(2×16), NVIDIA RTX PRO 500 BLACKWELL 6GB, 1TB SSD, 2x USB-A 3.2, 2x THB 4, HDMI, RJ45, WiFi 7, BT5.4, BH BL Kyb, 75Wh, Win 11 Pro, Black, 3Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.8 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.8 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 361 mm |
| EAN Kod | 199271754634 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkPad P16s Gen 4 |
| Serija | ThinkPad |
| Širina Pakovanja (mm) | 248 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 12 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




