1 / 4
LENOVO ThinkCentre NEO 50s G5 Intel Core i3 14100 32GB DDR5 512GB SSD DVD+RW 6x
Šifra: 12XES0V900Kategorija: Desktop računari
LENOVO ThinkCentre NEO 50s G5, Intel Core i3 14100, 32GB DDR5, 512GB SSD, DVD+RW, 6x USB-A, USB-C, HDMI, RJ-45, Card Reader, BH USB Kb+Mouse, 180W PSU, Win 11 Pro, 3Yr
2.475,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 20. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 395 mm |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | ThinkCentre neo 50s Gen 5 |
| Serija | ThinkCentre |
| Širina Pakovanja (mm) | 195 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 530 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...








