
Tastatura i miš MANHATTAN WL BHS LAYOUT
31,50KM
Brza dostava
Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo Keyboard and Mouse
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Utorak, 5. Maj 2026.
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.5 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.5 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 538 mm |
| EAN Kod | 195892114512 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 129 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 42 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



