LENOVO Monitor LED Legion R34w-30 34" 3440x1440 VA Curved 180Hz 0.5ms 3000:1 2xHDMI 1xDP Full
Šifra: 67C7GACBEUKategorija: Monitori
LENOVO Monitor LED Legion R34w-30 34” 3440×1440 VA Curved 180Hz 0.5ms 3000:1 2xHDMI 1xDP Full Ergo
795,00KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Samo 4 kom. dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
36 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 12.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 12.4 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 287 mm |
| EAN Kod | 198154304485 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 950 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 496 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





