
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP059W 14"3K OLED 120Hz RAI7-350 8C/16T 16G DDR5 s1TB BACKLIT BLK-AL
3.449,00KM
Besplatna dostava
LENOVO LOQ 15IRX10 15.6” FHD IPS, Intel Core i7-13700HX, 32GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB GDDR7, 1TB SSD, 3x USB-A, USB C, HDMI, RJ45, WiFi-6, BT5.2, BH Backlit Kb, 60Wh, No OS, Luna Grey, 2Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 6. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.4 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.4 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 359 mm |
| EAN Kod | 199273239382 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | LOQ 15IRX10 |
| Serija | LOQ |
| Širina Pakovanja (mm) | 258 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 22 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




