
Kabl Hama USB-C-->USB-C 1,5m
15,50KM
Brza dostava
Lenovo Legion Slim 140W AC Adapter (USB-C)(CE)
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 3. Juni 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 20 mm |
| EAN Kod | 195892092810 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Pakovanja (mm) | 20 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 20 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije


