
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RJ324X 16"3K 120Hz OLED RAI9-HX370 12C/24T 32GB s2TB 980M W11p GRY
5.949,00KM
Besplatna dostava
Lenovo laptop IdeaPad Slim 3 15IRH10, 15.3” WUXGA IPS 300nits, Intel Core i7-13620H, 16GB RAM, 1TB SSD PCIe NVMe, Backlit KB, FreeDOS
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Intel Uhd Integrisana |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Interna Memorija | 1 Tb |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Boja Ekrana | Color |
| Broj Efficient Jezgri | 4 |
| Broj Performance Jezgri | 6 |
| Broj Power Portova | 1 |
| Broj Threadova | 16 |
| Broj Ugrađenih Baterija | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2 kg |
| Brzina Memorije | 4800MHz(PC5 38400) |
| CPU Broj Jezgri | 10 |
| CPU Cache Veličina | 24 MB |
| CPU Socket Standard | Socket 1744 |
| Dubina (mm) | 239.5 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 255 mm |
| EAN Kod | 198156402998 |
| Format Memorije | SODIMM 262 Pin |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Instalirani Operativni Sistem | No OS |
| Karakteristike Kućišta |
|
| Karakteristike Tastature |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kompatibilnost Platforme | PC |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| LAN | No |
| Lokalizacija Tastature | Slovenian |
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3048 m |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 43 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 95 % |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 65 W |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 95 % |
| Maksimalni Instalirani RAM | 24 GB |
| Minimalna Radna Temperatura | 5 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 8 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 5 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 5 % |
| Model | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 1.63 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 2 kg |
| Odnos Strana Slike | 16:10 |
| Osnovna Boja | Gray |
| Pa Cpu | Intel Core i7 |
| Pa Frekvencija Osvjezavanje | 60 Hz |
| Pa Velicina Ekrana | 15.3" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržane Vrste Flash Memorije | SD |
| Podržani Audio Standardi |
|
| Port Za Slušalice | 1 (3.5 Mm minijack) |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Serija | IdeaPad |
| Šifra Entiteta | All |
| Sigurnosne Funkcije |
|
| Širina (mm) | 343.4 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 125 mm |
| Spoljašnja Boja | Luna Grey |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Tehnologija Memorije | DDR5 SDRAM |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Sistema | Notebook |
| Tip Video Memorije | Shared Video Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 60 WHr |
| Turbo Takt | Up to 4.9 GHz |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključena Oprema | Documentation |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)), 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Visina (mm) | 17.9 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 421 mm |
| Web Kamera | 1080p |
| Wi Fi | IEEE 802.11be Wi Fi 7 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




