
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RJ324X 16"3K 120Hz OLED RAI9-HX370 12C/24T 32GB s2TB 980M W11p GRY
5.949,00KM
Besplatna dostava
Lenovo IdeaPad 1 15AMN7, 15.6” FHD (1920×1080) AG, AMD Ryzen 3 7320U (4C, 4MB, up to 4.1GHz), 16GB DDR5, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, HDMI, 1x USB 3.2, 1xUSB 2.0, 1xUSB-C (data), Batt 42 Wh, No OS, Cloud Grey, 2y
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 23. April 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Grafička | Amd Radeon Integrisana |
| RAM Memorija | 16 Gb |
| Interna Memorija | 512 Gb |
| Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Audio Interfejs | 1 (3.5 Mm mini jack) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Boja Ekrana | Color |
| Broj Threadova | 8 |
| Broj Ugrađenih Baterija | 1 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.58 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 1.58 kg |
| CPU Broj Jezgri | 4 |
| CPU Socket Standard | Socket FP6 |
| Dubina (mm) | 236 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| EAN Kod | 198154745950 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Instalirani Operativni Sistem | No OS |
| Interna Radna Frekvencija | 2.4 GHz |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| L2 Cache Memorija | 2 MB |
| L3 Cache Memorija | 4 MB |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 65 W |
| Model | IdeaPad 1 15AMN7 |
| Mogućnosti Ekrana |
|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Nazivna Težina | 1.58 kg |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 1.58 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.58 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 1.58 kg |
| Obezbjeđuje Standard Ekspanzionog Slota | M.2 (x2) |
| Odnos Strana Slike | 16:9 |
| Osnovna Boja | Gray |
| Pa Cpu | AMD Ryzen 3 |
| Pa Velicina Ekrana | 15.6" |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Podržani Audio Standardi |
|
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Pozicija Napajanja | External |
| Serija | IdeaPad |
| Šifra Entiteta | All |
| Sigurnosne Funkcije |
|
| Širina (mm) | 360.2 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 20 mm |
| Spoljašnja Boja | Cloud Grey |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion Polymer |
| Tehnologija Memorije | LPDDR5 SDRAM |
| Tip Ekrana | LCD |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Tip Sistema | Notebook |
| Tip Video Memorije | Shared Video Memory |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 42 WHr |
| Turbo Takt | Up to 4.1 GHz |
| Ugrađeni Uređaji |
|
| Uključena Oprema |
|
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB 3.2 (type A)), 1 (USB 3.2 (type C)) |
| Visina (mm) | 17.9 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| Web Kamera | 720p |
| Wi Fi | IEEE 802.11ax Wi Fi 6 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




