Nema slike
LENOVO IdeaCentre AIO 24IRH9 23.8" FHD IPS Intel Core i7-13620H 16GB DDR5 512GB SSD 3x
2.519,00KM
Besplatna dostava
LENOVO IdeaCentre AIO 27ARR9 27” FHD IPS, AMD Ryzen 5 7535HS, 16GB DDR5, 512GB SSD, 3x USB-A, 1x USB-C, HDMI in-out, RJ-45, WiFi 6, BT5.2, SLO Wireless Kyb + Mouse, No OS, Cloud Grey, 2Yr
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Četvrtak, 28. Maj 2026.
Besplatna dostava!
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Lenovo |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 7 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 7 kg |
| Dužina Pakovanja (mm) | 611 mm |
| EAN Kod | 198157197213 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Model | IdeaCentre AIO 27ARR9 |
| Serija | IdeaCentre |
| Širina Pakovanja (mm) | 192 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Pakovanja (mm) | 473 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije



