
Anker Soundcore Headphones Liberty 5 Black
209,00KM
Brza dostava
Kids wireless on-ear headphones with microphone and Bluetooth 5.4 Philips TAK4200CT/00
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 8. April 2026.
Garancija
24 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Philips |
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.5 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 219 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 217 mm |
| EAN Kod | 4895229158962 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Širina Kutije (mm) | 49 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 46 mm |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Visina Kutije (mm) | 190 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 188 mm |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije




