Iomega HDD External 360GB 7200 RPM Silver
Šifra: IOHDD360UKategorija: HDD - Hard diskovi - externi
Iomega HDD External 360GB, 7200 RPM Silver
69,90KM
sa PDV-om
* Važi za online kupovinu
Dostupno
Količina:
1
Imate pitanje?
Dostava
Očekivana dostava: Srijeda, 6. Maj 2026.
Garancija
12 Mjeseci
Povrat
7 dana za povrat ili zamjenu
Plaćanje
Gotovina, kartica, virman, pouzećem
| Brend | Iomega |
| Garancija | 12 Mjeseci |
| Interna Memorija | 360 Gb |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 0.1 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Brzina Rotacije | 7200 rpm |
| Dubina (mm) | 222 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| Format Unutrašnjeg Hard Diska | 3.5" |
| Interfejsi | USB 2.0 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Nazivna Težina | 1.26 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.1 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 1 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 121 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 100 mm |
| Spoljašnja Boja | Silver |
| Spoljni Protok Podataka | 480 Mbps (Max) |
| Tip Eksternog Uređaja | Hard Disk Drive |
| Tip Pakovanja | Retail |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Vanjski Kanal Podataka | USB 2.0 |
| Visina (mm) | 34.9 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 20 mm |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...





